Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Zwrot zamówionego towaru może nastąpić tylko w terminie 14 dni od dnia odebrania towaru. Opakowanie i towar musi być w stanie nienaruszonym. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu (oryginał faktury) oraz numer rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze. Przelew następuje w terminie 14 dni od daty zwrotu towaru do siedziby firmy, na podany rachunek bankowy. Koszty zwrotu przesyłki oraz prowizję bankową, ponosi Klient.

Zwrot towaru następuje również w sytuacji:

  • rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność
  • rzecz nie ma właściwości, o których zapewnił sprzedający
  • rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym


(rękojmia za wady fizyczne, art.556 § 1 kc)

Kupujący traci przysługujące mu uprawnienia, jeżeli nie zawiadomi sprzedawcy o wadzie w ciągu miesiąca od jej wykrycia, po upływie czasu, w którym przy zachowaniu należytej staranności mógł ją wykryć zgodnie z (art.563 § 1 i § 2 kc).

Witryna stworzona na platformie